Fashion.stl (CZ)
Tvoříme vztah mezi módou a 3d tiskem, posouváme mezníky

Projekt zaměřený na spojení dvou zdánlivě neslučitelných sfér, umělecké a technické, přesto na sebe úzce navazující a vzájemně se doplňující. Osvěta 3D technologií a hledání jejich uplatnění v módě. Úzká spolupráce módního designéra, modeláře a technologa na vytvoření společného módního konceptu, jež umožní divákovi nahlédnout za hranice možného a rozšíří tak tvůrčí myšlení autora i diváka.

Organizátoři ADAM JECH - Snaží se pomoci začínajícím uživatelům tiskáren, zejména pořádáním různých workshopůa přednášek. Stále hledá nové možnosti uplatnění této technologie a snaží se nasměrovat myšlení lidí právě do oblasti této nově vznikající technologie. Působí též jako konzultant pro 3D tisk a modelování a modelář.

OLO KŘÍŽOVÁ - Spoluzakladatelka Czech Fashion Council, vizionářka na módním poli, propagátorka nejen lokální módní tvorby. Organizárotka, kurátorka a kreativní ředitelka významných módních událostí v Čechách i na Slovensku.

Designéři: Alžběta Moreno, Ivana Kaňovská, Monika Vaverová, Oldrich Anton Vojta, Viktoria Vittori, Denisa Nová, Helena Lukášová, Petra Šorejsová, Martina Šebková, Jana Trundová

Alžběta Moreno
Ivana Kaňovská
Monika Vaverová
Oldrich Anton Vojta
Viktoria Vittori
Denisa Nová a Helena Lukášová
Petra Šorejsová
Martina Šebková a Jana Trundová

Co lidi čeká? Odborné, ale i laické veřejnosti se představí jednotliví kreatéři i technické dílny. Jedním z hlavních cílů je ukázat, že i móda může být tvořena novou technologií a strojem.

Presentation

Modní přehlídka
When
Sobota 18:00
Where
La fabrika - Main Stage